Hit- és erkölcstan.

2021.02.24

A Mezőgyáni Általános Iskola értesíti, tájékoztatja a Szülőket és az egyházi jogi személyeket az alábbi időpontokról.

A veszélyhelyzetre való tekintettel a leendő bejövő évfolyamos és a már tanulói jogviszonnyal rendelkező, a következő tanévben hit-és erkölcstan oktatásban érintett tanulók és szüleik tájékoztatása az iskola honlapján és a KRÉTA rendszeren keresztül történik 2021. március 1-14-ig.

· 2021. március 16-31.: Az intézmény az oktatást vállaló bevett egyház, illetve belső jogi személye tájékoztatása alapján az iskola honlapján és helyben szokásos módon nyilvánosságra hozza:

• a bevett egyház, illetve belső egyházi jogi személye megnevezését,
  • a székhely, feladatellátási hely szerint illetékes képviselő nevét és címét,
  • értesíti erről a tényről a bevett egyházat, illetve belső egyházi jogi személyét.
  • 2021. április 15-16. (a beiratkozás időpontja): A hit- és erkölcstan oktatásba belépő tanulók számára a bevett egyház, illetve jogi személye adatainak átadása írásban a szülőknek, a szülői tájékoztató átadása, valamint a nyilatkozati lapok összegyűjtése.
  • 2021. április 15-16. után három napon belül: Az aláírt nyilatkozatok összesítése és átadása a bevett egyháznak, illetve belső egyházi jogi személyének.
  • A nyilatkozatok átadása utáni hét nap: Egyeztetés a bevett egyházakkal, azok belső egyházi jogi személyeivel a csoportok kialakításáról.
  • 2021. május 20.: A hit és erkölcstan tantárgyra vonatkozó választás módosítása.
  • 2021. június 30.: Az erkölcstan, illetve a hit-és erkölcstan tanítására létrehozott csoportok számáról - a 2021.01.01-től 2021.06.15. közötti időszakra vonatkozóan - és a tanulói létszámról a tankerületi központ tájékoztatása.

Daniné Jámbor Erzsébet
intézményvezető

Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el